Standardy jakości

Jakość, to pewien stopień doskonałości związany z wyznawanymi wartościami, czy także stosowanymi standardami. Mając to na uwadze w CALVDENT dbamy nie tylko o to, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim o to, aby nasi pacjenci mieli poczucie, że są traktowani wyjątkowo i na zasadach partnerstwa. W naszej codziennej pracy realizujemy więc zasadę, w myśl której: „pacjent, jego zdrowie i zadowolenie z efektów podjętego leczenia, jest najwyższą wartością, która przynosi obopólne korzyści i stanowi o silne naszego partnerstwa”.

Standardy i procedury stosowane w CALVDENT:

Pacjent w centrum uwagi! W naszej klinice zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, który od momentu rozpoczęcia leczenia, aż do jego zakończenia znajduje się pod stałą opieką lekarza prowadzącego.

Leczenie bez bólu to standard w naszej pracy. Dbamy o to, aby w trakcie zabiegów pacjent był zrelaksowany i miał poczucie pełnego komfortu. Stosowane przez nas znieczulenia są skuteczne i w pełni bezpieczne.

Bezpieczeństwo to priorytet. Wszystkie urządzenia w naszej klinice spełniają normy bezpieczeństwa przewidziane przepisami prawa tak międzynarodowego, jak i polskiego. Ponadto, każde z nich, co roku poddawane jest certyfikowanym audytom bezpieczeństwa.

Kompleksowość leczenia to nasz atut. Pragniemy zapewnić naszym pacjentom kompleksową obsługę stomatologiczną. Dlatego pracujący u nas lekarze są specjalistami z różnych dziedzin stomatologii, w tym m.in. z: ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, stomatologii zachowawczej i dziecięcej.

Atmosfera to komfort w trakcie leczenia. Nowoczesne wnętrza naszej kliniki zostały tak zaprojektowane, aby każdy pacjent miał poczucie komfortu, ciepła, intymności i bezpieczeństwa. Troszczymy się o to, aby nasze miejsce było przyjazne dla każdej osoby bez względu na wiek.

Otwartość to idea kliniki bez barier. Nasze miejsce jest w pełni przystosowane do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Zlikwidowane zostaly wszelkiego typu bariery i ograniczenia, które mogłyby utrudniać osobom niepełnosprawnym korzystanie z naszych usług. Klinika, jest usytuowana na poziomie ulicy, a jej pomieszczenia się przestronne i eleganckie.

Profesjonalizm to leczenie zgodne z zasadami sztuki lekarskiej realizowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych na świecie rozwiązań z zakresu stomatologii. Dla nas profesjonalizm to także korzystanie z najlepszych wzorców i rozwiązań dostępnych we współczesnej medycynie.

Udogodnienia dla pacjentów to przede wszystkim dobra lokalizacja, parking dla samochodów, klimatyzowane pomieszczenia, muzyka relaksacyjna w trakcie trwania zabiegów, telefoniczna informacja przypominająca o terminie wizyt, jednorazowe szczoteczki dla pacjentów, telewizja, internet, karty rodzinne, itp. Równocześnie cały czas jesteśmy otwarci na zgłaszane przez naszych pacjentów propozycje ulepszeń, które podniosą jakość i komfort świadczonych przez nas usług.

Troska o innych, czyli dzielenie się zyskiem. Cześć z wypracowanego przez nas zysku zawsze przeznaczamy na działania charytatywne i społeczne związane m.in. z profilaktyką stomatologiczną w lokalnych szkołach i domach dziecka. Wyznajemy bowiem zasadę, w myśl której, …nikt z Nas nie jest w życiu na tyle słaby, aby nie mógł pomóc i nikt z Nas nie jest w życiu na tyle mocny, aby kiedyś takiej pomocy nie potrzebował.