Nasza klinika

CALVDENT, to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Kalwarii Zebrzydowskiej i w Małopolsce, specjalizując się w leczeniu wad zgryzu (ortodoncji) oraz próchnicy, ubytków zębowych, kanałów zębowych. Naszym pacjentom oferujemy najwyższy standard usług ortodontycznych i stomatologicznych z wykorzystaniem najnowocześniejszych na świecie metod i technik leczenia. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów klinika została wyposażona w ultranowoczesny sprzęt medyczny, w tym pracownię RTG, spełniający normy jakości przewidziane zarówno prawem polskim, unijnym, jak i międzynarodowym. Klimatyzowane zaś pomieszczenia gwarantują, że nawet w upalne dni zabiegi są przeprowadzane w komfortowych dla naszych pacjentów warunkach.

Misją CALVDENT i pracujących w nim lekarzy oraz personelu pomocniczego, jest indywidualne podejście do pacjenta na zasadach partnerstwa, które ma służyć jego zadowoleniu oraz ludzkiej trosce o zdrowie.

Nasza oferta usług stomatologicznych i ortodontycznych, jest skierowana zarówno do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, jak i starszych. Wiek pacjenta, z uwagi na postęp, jaki dokonał się w medycynie w ogólności, a w stomatologii w szczególności na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, nie odgrywa dziś bowiem istotnej roli. Dlatego też, każda z osób może liczyć na fachową i kompleksową obsługę.

CALVDENT kreatorzy pięknego uśmiechu

Wszyscy pracujący w CALVDENT lekarze – absolwenci Collegium Medicum Uniwersytety Jagiellońskiego w Krakowie, posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie podparte stosownymi kwalifikacjami. Ponadto, stale podnoszą oni swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w krajowych oraz międzynarodowych kursach, szkoleniach i kongresach. Dodatkowo nasi specjaliści są aktywnymi członkami tak krajowych, jak i międzynarodowych stowarzyszeń stomatologicznych i ortodontycznych, w tym m.in. Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej, czy także Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Dogodna lokalizacja CALVDENT, w centrum Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Kolejowej 10 sprawia, że nie tylko mieszkańcy Kalwarii Zebrzydowskiej, ale także i miejscowości obrzeżych, będę mieli możliwość łatwego dojazdu do naszej kliniki. Ponadto, dysponujemy dogodnym parkingiem dla naszych pacjentów.